Gangster

Kdo už měl pervitin? Můžu z vlastních zkušenosti popovídat jak to na pervitinu chodí. Bral jsem to, ale už ne!

Nejlepší odpověď
barnajka

No jestli jste už opravdu „čistý“. jak se říká, tak to vás samozřejmě jedině šlechtí a musím říct – všechna čest! Ze dna vede zpátky nahoru dlouhá cesta a ne každý ji zvládne projít…
Možná byste mohl svoje zkušenosti využít ve prospěch dobré věci – můžete chodit po školách a dělat protidrogovou osvětu. Nebo se spojte s některým z protidrogových center nebo s centrem pro „problémovou“ mládež – tam vždycky vítají každého dobrovolníka s otevřenou náručí. Možností uplatnění v této oblasti je vážně hodně – stačí jen upřímné nadšení pro tuto činnost, projít proškolením (kdybyste chtěl pracovat přímo jako stretworker, je třeba mít nejlépe VŠ vzdělání v sociální oblasti)…a hlavně být opravdu a stoprocentně čistý.

Můžete se podívat na následující odkazy, něco málo informací o streetwokingu tam najdete přímo, další dotazy vám jistě rádi zodpoví přes e-mail nebo telefon.

http://www.stre­etwork.cz/

http://www.dro­pin.cz/street­work

http://www.dro­govaporadna.cz/po­moc-a-lecba/streetwork,-k-centra.html

Další odpovědi
roxy52

Bylo to tenkrát nové,tak jsme to prubnuli.Moje vidiny byli takové,že v obýváku jsem na každé vystavené lahvi viděla živou hlavu někoho známého.Bylo to poprvé a taky naposledy.Už nikdy ano omylem!Rozhodně ani nedoporučuji.Dělá si to s Vámi,co chce,aniž by jste to věděli a přemýšleli nad tím.

Gangster

Pane roxy52,nevím otom že by na pervitinu byly halucinace!