hawranek

Kdo uklízí v SGC? 😁

Tak mně napadlo že v seriálu SG1 nikdy nebyli v SGC vidět uklizečky…myslíte, že tam uklízejí vojáci nebo tam mají uklizečky, které taky museli podepsat mlčenlivost? 😁 Jen tak mně to napadlo vzhledem k tomu bordelu co tam pořád dělaj.. 😁 Inteligentní otázka 😁

Nejlepší odpověď
pokazdejinak

pravděpodobně to má na starosti seržant Walter Harriman – nemyslím, že osobně lítá s hadrem :) ale úkoluje další… :D

Další odpovědi
Jikra

SGC je fikce a když herci,kompars,techni­ci a filmaři odejdou tak nastoupí profi firmy na úklid jak interiérů tak exteriérů.
V reálu by to samozřejmě uklízeli vojáci a to „dobrovolně“ a nebo za kázeňské přestupky tzn.za trest.