kdo udelal chybu?

tak znova dne 22.1.2007 bylo vyneseno usneseni na povereni exekutora na pohledavku,kde tohle usneseni nabylo pravni moci dne 5.12.2008,presto srazky ze mzdy se zacly provadet jiz v mesici prosinec v r. 2007,ale penize nemohly byt zasilany poverenemu exekutorovi,nebot byly deponovane na uctu podniku,uz z toho duvodu ,ze nebyl zaslano pravni moc na exekucni prikaz,presto po mem spojeni s exekutorem mbylo sdeleno ,ze jiz dvakrat zadal soud o zaslani pravni moci na exekucni prikaz ,ale nebyl mu dorucen ze strany soudu az kdyz jsem mel v plne vysi uhrazenou pohledavku tj. v prosinci 2009 mi bylo zaslano exekutorskym uradem ,vyrozumeni,ze pravni moc nabyla dne 5.12.2009 a v lednu byly penize zaslany poverenemu exekutorovi,presto prodleni my pocita do brezna 2010 a tim se mi castka navysila na prodleni kdo muze za to,ze po takove dlouhe dobe byl vydano tohle nabyti pravni moci,nebot kdyby exekutor mel nabyti pravni moci ex.prikazu mohly byt jiz drive zaslany penize a tim by mel z ceho vychzet a nemuselo dojit k tak vysokemu prodleni uz proto,ze moje zalovatelna jistina byla uz uhrazena v kvetnu 2008 a v cervnu i prodleni ,ale jak pisi byly srazene penize na uctu podniku a ne u povereneho exekutora a proto prosim o radu co mohu udelat v teto veci dekuji

Nejlepší odpověď
Miroslavst

By mě zajímalo co zde řešíš? Pokud jsi dluh zaplatil(a) ještě před exekucí, měl(a) bys o tom informovat exekutora a ten by příkaz zrušil a peníze vrátil.