Georgo2010

Kdo u Vás doma zpravidla umývá nádobí a proč?

Nejlepší odpověď
annas

V modré liště najdete asi 10 stránek odpovědí na tuto otázku …

Další odpovědi
dědapetr

Já,jsem doma.

anonym

Myčka, sice odpovídá, ale nějak chrochtavě a nesrozumitelně, takže to vyjde nastejno jako u toma.

hanulka11

nemáme to rozdělené, dle potřeby..... většinou kdo vaří i myje

tom004

Myčka,s tím proč,mám problém,neodpovídá. 🙂

anonym

Střídáme se s manželkou! Jsem odpůrce myčky!

arygnoc

já.

zašpinil jsem ho, dobře mi tak.
jinak by ho mohl umýt ještě kocour, ale ten věčně někde courá.

jendahun

Já,manželka vaří,já konzumuji a umývám nádobí.Jenom na speciální pochromované(nebo z čeho to je)hrnce,jí nesmím sáhnout.Ty si myje sama a skoro se s nimi mazlí.

Ponytail

Střídáme se s partnerem. Poslední dobou ale myju častěji já, protože on je dlouho v práci (pracuje v zemědělství-začaly žně). A připadá mi hloupé, abych důsledně trvala na střídání, když jsem doma a můžu to udělat.

Jikra

Samozřejmě že myčky a to již 13 let.
Protože jsem přenechal dřinu strojům.
Prádlo přece taky neperem na valše.