Kdo tvoří štáb velitele zásahu?

Dobrý den,
chci se zeptat, kdo vše tvoří štáb velitele zásahu. Jsou to jednotliví velitelé složek integrovaného záchranného systému? Např. velitel štábu Policie ČR ? Děkuji

Odpovědi
led

Funkčné rozloženiečlenov štábu veliteľa zásahu záleží od druhu zásahu…
Pri malom požiarnom zásahu veliteľ zásahu je veliteľ hasičskej jednotky s ktorým úzko spolupracujú jednotliví velitelia a vedúci poriadkových (polícia) a záchranných (zdravotníci) jednotiek.