Bobmarley

Kdo točil Mrazíka?

Dodnes jsem měl za to, že ho točili soudruzi ze svazu, ale dnes když běželi na začátku titulky, tak byly anglické a byla tam zmínka o jakémsi Multi entertainment holdingu.

Nejlepší odpověď
tom004

Film, Rus. (1964), 110 min,Režie: Alexandr Rou.Natočil: Mosfilm,Moskva,SSSR­.Film se v poslední době zvukově upravoval v USA,a snad i pro xD vidění.