mosoj

Kdo to dokáže zodpovědět ?

Test pro mateřské školky.

http://letecka­posta.cz/278172164
Doplňuji:
Tak tady je to celé.
Gratuluji těm co správně odpověděli a oceňuji snahu ostatních včetně mně.

http://letecka­posta.cz/414293132

Nejlepší odpověď
Jikra

Jestli je to český autobus tak jede z prava do leva, páč mu nejsou vidět dveře.

Další odpovědi
hanny 2

Autobus jede zprava doleva,protože dveře jsou na druhé straně.

Drap

Pro mne to bylo příliš lehké, Dostal jsem ten test ai před rokem mailem. Tenkrát jsem to odhadl špatně

venkovan

Problém je, že v tom autobus nevidím.
Další, že jsou autobusy (byly) kde se nastupovalo ze zadu.
A přirozeně láká napsat zleva doprava, protože to je navyklý pohyb psaní.
A ještě větší sranda je, co na to by řekly děti třeba v Indii.

Damiana

Pěkný chyták! Já bych řekla, že zleva doprava. Beru to podle toho, jak se máme u silnice rozhlížet. Nejdřív se přece podíváme vlevo, jestli něco nejede… A ejhle … On tam autobus!

No, ještě, že nemám řidičák…:-)

briketka10

z levé strany na pravou..

mosoj

Pokud možno prosím též o zdůvodnění řešení.

kapka

Já tam ten obrázek nevidím, asi protože nemám word, ale jen prohlížeč wordu a ten to nepřevedl správně. Mám tam jen text.