Kdo to dnes vyhraje,komu fandíte?

Díky za tipy…
Doplňuji:
Osobně fandím Kanadě,Rusko nemám rád z politických důvodů,kanadané nás porazili a jedou šnůru bez porážek,ale ta musí taky někdy zkončit,,,

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
ten který je

Kanada

Doplňuji:
Fandím Kanadě,ale pokud tým Ruské federace zařadí do svého mužstva Vladimíra Vladimíroviče,je s Kanadou konec.V Soči vstřelil osm branek.;-)

Další odpovědi
Leviyah

Kanada

anonym

Kanada

quentos

Kanada

No, teď už je to víceméně jedno :{(> ale z podobných důvodů jako u Vás je mi rovněž bližší Kanada, taky bych jim to přál víc.

OU SHIT

Kanada

anonym

Rusko

Doplňuji:
Jsou to Slovani a zčásti Evropani.

ananas9

Rusko

anonym

Rusko

Doplňuji:
Když vyhrají Kanaďani, tak všichni budou přikyvovat a říkat, že si to zasloužili.
Když vyhrají Rusové, budou lidé prskat a nadávat.

Fandím Rusům, chci vidět prskat evropany, je to sranda:)

mosoj

Rusko

Předpověď bramborové medaile pro nás, mně vyšla.
Večerní zápas tipuji 50 : 50. fandím Rusku. Každopádně je předpoklad výborného hokeje.

marci1

Rusko

Již zodpovězeno : http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/tipnete-si-mistra-sveta-v-lednim-hokeji