Avatar uživatele
B♥A♥G

Kdo to byl?

Vtip z internetu: Jeden profesor byl velmi důsledný při dodržování podmínek u testů, a když řekl, že test skončil, tak kdokoliv ještě něco psal, dostal nedostatečnou. Jednou takhle jeden frajer v pohodě po skončení testu, když ostatní odevzdávali, ještě dvě minuty psal, pak se zvednul a nesl papír ke katedře. Profesor na něj: „Mladíku, ani se neobtěžujte. Máte to za pět.“ „Pane proferose, vy nevíte, kdo jsem!“ „Ne, to nevím, a vůbec mne to nezajímá. I kdybyste byl mladej Klaus, z tohohle tesu máte za pět!“ „Vy fakt nevíte, kdo jsem???“ ptá se frajer s téměř hysterickým výrazem ve tváři. „Vůbec netuším, kdo si myslíte, že jste.“ „Tak to je dobře!“ řekl frajer, vrazil svoji písemku doprostředka štosu s ostatními a kvapně opustil učebnu.

Kdo byl ten mladý muž?
Doplňuji:
bolak: Díky, kvůli tomu videu jsem to úplně pochopila ;D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Sůwa před 4184 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

že by kluk z týhle reklamy? > http://www.lou­pak.cz/video/sran­dicky/11688-ucitel-vs-zak

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Funna

byl to chytrý mladík .-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lucijej

mazanej študentík :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elvan

co to je proboha za otázku? nechápu smysl…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

elvan: myslím že BAG unikla pointa, tak se přišla zeptat, proč je to vtipné :)

před 4184 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
B♥A♥G

Přesně :D Myslela jsem, že vtip má být v tom, že to je někdo určitý a já jsem nepochopila kdo, tak jsem napsala tuhle otázku. Už to chápu, díky za odkaz ;)

před 4184 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

tak že spokojená? :)

teď když už víš, teď když už všemu rozumíš, můžeš se konečně natáhnout na palandu, popadat se za břicho a řechtat se jako kůň.....)

před 4184 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek