Avatar uživatele
Miroslavst

Kdo to byl??!!??

Tak se konečně přiznejte, kdo z vás to byl?
http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/201137-letosni-nejvyssi-vyhra-ve-sportce-54-milionu-za-58-korun.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 5057 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Greneia

Předpokládám, že chceš i adresu a všechny přístupové údaje 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Wareg

Já su chlapec z Moravy a vzal jsem si do hlavy, že tu Sazku vyhraju a pak se za ňu ožeru! 🙂

Milí přátelé, odpověďáci,

s velkou radostí Vám musím oznámit, že jsem to já…
kdo tu částku kupodivu nevyhrál! 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Já jsem si sportku na neděli a na středu podala,ale 54000000 jsem nevyhrála.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Já to nevím,ale šance tam je ,protože jsem to ještě nekontrolovala.
Doplňuji:
Zas nic.....

Upravil/a: vecernice

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Adresu nepotřebujem – stačí napsat kdy a kde bude to mejdlo a přijedem, že jo 🙂?
>>>>>>>>>>>>>­>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>­>>
Ale můj názor, už jsem slyšela o několika milionářích, díky výhře, a vzhledem k tomu, že na tolik peněz nějsou zvyklí a přišli k nim jak slepý k houslím, či jak se to říká, stejně budou za čas tam, kde byli doteď.
Jiné by to bylo, kdyby se peníze naučili vydělávat, tak by se s nimi i průběžně naučili hospodařit a i by jim něco zbylo. Aspoň tak, ze mne hovoří zkušenosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Kdybych to byla já, tak už mě tu nikdo neuvidí. (Jela bych totiž na cestu kolem světa). A nebo jo. Kdybych chtěla třeba vědět , kde je největší tobogán nebo nejlepší pizzerie , tak by jste mi byli dobrý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Bohužel, nevyhrála jsem… ☹ Ale život není jen o penězích a to, že jsem nevyhrála pro mě život nekončí. Mám hodně věcí, ze kterých se raduji. Ale i tak by se mi ty penízky šikly 😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
lorja

Možná by ta otázka měla směřovat do Bohnic.I od radosti se dá zbláznit.No a taková suma s člověkem asi dost zacloumá.

před 5057 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek