Avatar uživatele
pupis

Kdo taky neumíte plavat?

Kdo jste se taky nenaučili plavat?

Zajímavá 0 před 1629 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Eklon na to se pupis myslím neptal (;

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Souhlasím s Elkonem → plavat by měl umět každý.

Proto bych poradila se neshánět po tom, kolik lidí neumí plavat,
ale radši se plavat naučit. Podle mne není nikdy pozdě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Plavu v bazénu a v moři kousek od břehu. Z potápějící se lodi bych asi nedoplaval ke břehu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

Znám jen dva lidi, kteří neumějí plavat. Znám hodně lidí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Plavat má umět každý, když už ne pro letní pohodu u vody, tak nikdy nevíš, kdy se to může hodit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Myslím, že je poměrně nesmyslné na dotaz „Kdo z vás také neumí plavat“ odpovídat „nauč se“. Nevíte proč neumí. Zrovna tak můžete klaustrofobika požádat aby došel do sklípku pro brambory…

Měl jsem problémy s vodou – jakmile se mi dostala voda do nosu, měl jsem problém. Instruktoři na povinném plaveckém výcviku tu situaci spíše zhoršovali, takže ke konce už jsem měl problém vůbec vlézt do bazénu. Na poslední lekci si mně vzala do parády alespoň naše učitelka, která mi pomohla se na vodě sklidnit a naučit se alespoň splívání na zádech… Později jsem se naučil „šlapat vodu“ pak „něco jako prsa“ a „něco jako znak“ a když už jsem se tý vody nebál, mohl se začít pilovat styl. Ne že bych byl závodní plavec, ale na vodě se udržím a kdykoli jsem schopnej se překulit do nějaký odpočinkový polohy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
harvej

Plavaní je super jak nad vodou tak pod vodou jdi do toho určitě tě to chytne a z vody už nevylezeš.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek