kefud

Kdo zpozoroval výpadek sítě T-Mobile?

Včera (úterý) před 3 hod. a 10.2. (středa) okolo poledne jsem zaznamenal výpadek sítě T-Mobile. Manželka používá O2, u té se to neprojevilo, pouze se mi nemohla dovolat (mám T-Mobile), do sítě O2 jí to fungovalo. Taktéž já se do síti hodnou chvíli nedovolal nikam. Zajímalo by mne, zda jste také někdo tento výpadek zaznamenal, případně i v jiné dny.

Nejlepší odpověď
Hans51

barbakane, tazatel se ptal, kdo výpadek spozoroval, ne sponzoroval 😁

Navíc, správně by mělo být „zpozoroval“ 🙂

Další odpovědi
anonym

Na Vysočině jsem u T-Mobile výpadek nezaznamenal! Proč by měl někdo sponzorovat výpadek, že by EU?

Hans51, mě zblblo to S. 🙂
.