Kdo sní jedno jablko denně, nepotřebuje lékaře?

Nejlepší odpověď
marci1

Tvrdí to odborníci a je to pravda. Já sním denně 2–3 jablka, takže je nepotřebuji třikrát. 🙂 Jím je ale oloupané, beze slupky. Ta obsahuje pesticidy a kvasí ve střevech. Těm, které jablka nadýmají, doporučuji jablka pečená, nebo vařená.:-))
http://www.cor­deus.cz/sluzby/zdra­va-vyziva-metabolic-balance/pro-dobry-pocit/10-duvodu-proc-jist-denne-1-jablicko/

Další odpovědi
yuko

Záleží, co všechno k tomu jednomu jablku denně sníš 🙂

mosoj

Já ne. Mně jablka nadýmají, ale nakonec vyprdět se můžu i bez doktora.