Kdo smazal otázky o sprchování a mytí hlavy ?

Smazáním otázky se PORUŠUJE autorské právo ODPOVÍDAJÍCÍCH a to už je NEZÁKONNÉ !!!

Nejlepší odpověď
iceT

Zřejmě nějaký mazal zvaný zákeřný a léčí si tím komplex.Nebo se mu nelíbilo,jak se plýtvá vodou,když se někdo sprchuje dvakrát denně…:-)
Doplňuji:
Davide22,právo mazat otázky mají kromě admina i zlatí a stříbrní uživatelé.Prostě otázka někomu přijde divná,tak ji smaže a nemaže se s tím.Holt se musíme smířit s tím,že mazal přijde a maže,a je je mu jedno co smaže,hlavně,že zase rozvíří poklidnou hladinu zdejší komunity.Asi mu to dělá dobře.

Další odpovědi
mosoj

Jaképak jedinečné dílo o mytí hlavy bylo zneužito tím že se smazalo ?
Bylo by dobré na toto téma publikovat vědeckou práci.----------------------------------------

Autorský zákon definuje předmět ochrany jako dílo literární a jiné dílo umělecké a dílo vědecké, které je jedinečným výsledkem tvůrčí činnosti autora a je vyjádřeno v jakékoli objektivně vnímatelné podobě, včetně podoby elektronické, trvale nebo dočasně, bez ohledu na jeho rozsah, účel nebo význam.

http://www.pra­voit.cz/article/de­finice-dila-v-prostredi-internetu-i

Petra09

To je trapne tady to mazani,uz se mi to tu stalo nekolikrat.Server je to dobrej ale proc maj pristup k mazani i ti co nejsou adminove?Pak si tady lidi muzou delat schvalnosti.

david22

To by mě též zajímalo. Tu otázku jsem položil já, tudíž mám na ni autorské právo. Podle mě má na to oprávnění pouze správce, nebo ne?

IK

No já mít tu moc někomu umýt hlavu jako zlatý tak taky asi zkusím něco smazat 🙂 no ne? To se přímo nabízí 🙂 uvidíme až na nás dojde..