briketka10

Kdo smazal otázku v Kultura a společnost o kosočtvercích?

Jsou takové ty sprosté malůvky kosočtverců s čárkou uprostřed internacionálním znakem, či jen českou specialitou?

již na ni byly odpovědi a Wikipedie měla etymologické vysvětlení..
Doplňuji:
annas já jsem svou odpověď poslala i s obrázkem z WIKI a dvě už tam byly opalcované tak mě to dost štve, že je někdo vymazal ! a Pino ji měl vtipnou, že tomu kdo pošle obrázek – hodí snad ruku do ohně nebo tak nějak..

Nejlepší odpověď
annas

Briketko, čtu vaši otázku. Víte dobře, že se odpověď nedovíte.

Možná měla být otázka zařazena do rubriky Sex. Nevím.

Další odpovědi
Drap

Marně budeš asi pátrat. Možná je už Mazal zase v práci.

led

Briketko, zle ste sa pozerali:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jsou-takove-ty-sproste-maluvky-kosoctvercu-s-carkou-uprostred-internacionalnim-znakem-ci-jen-ceskou-specialitou
Doplňuji:
Mne sa to stáva s okuliarmi. Neviete, kde ich mám? :)

hanny 2

Briketko – včera byla smazána otázka ,kterou položila annas – o ženách ve vězení – na kterou jsem odpověděla a taky po chvíli zmizela – nechápu!!!

Petra09

Toto by se tady nemelo dit ja to rikam porad protoze je to sprosty.Mate nekdo na nekoho podezreni?

briketka10

led to musel tu otázku někdo vrátit, protože opravdu zmizela a jsem ráda, že je zpátky 🙂

led

Vymazať môžu viacerí, ale vrátiť môže len služba u admina.