Drap

Kdo smazal mou naprosto korektní odpověď na otázku Karynky, týkající se antikoncepce ?

Nevadí mi že ji smazal, budiž. Ale velmi by mně zajímalo proč ? Bylo snad něco porušeno ?

Nejlepší odpověď
beer

Tak nějak tuším kdo z uživatelů by toho byl schopen, ale proč, nechápu stejně jako ty ))

Další odpovědi
anonym

Drape, šlo o tu otázku kvůli zamýšlenému opětovnému otěhotnění?
Ta byla naprosto v pořádku včetně Tvé odpovědi. I pokud šlo o zařazení.
No, tak k tomuhle se asi žádný mazal nepřihlásí. Kdo nemá co skrývat, ten by se ozval.
Jedině že by to smazala sama Karynka, ale to se mi nezdá pravděpodobné.
Zřejmě zasáhla vyšší moc. Teď je otázka jaká.

anonym

Přísahám,já to nebyl!!!

redy

A když někdo něco tuší,proč není konkrétní?
Pokud vím, tak povím,čeho se dotyční obávají?

hanulka11

já ji vidím v kategorii zdraví
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-nejake-zkusenosti-s-pouzivanim-antikoncepce-artizia
Doplňuji:
hm tak už ne ......

dudu

Kolego beere považujete za korektní plivat okolo sebe jed a ještě zato sklízet body? Polopravda je přece horší než lež a vy snad nelžete, takže proč mlžíte a nezjevíte o té černé ovci celou pravdu? A co ostatní, nechtějí snad něco vzkázat pěti pokrytcům?