Michal Kole

Kdo smazal DŮKAZ citace ze zákona o zaměstnanosti o POVINNOSTI Úřadu práce zaměstnávat ?

To, že zdejší engine není vhodný pro podrobnější a POHODLNÉ diskuse, není můj problém!

Tudíž je NUTNO TOLEROVAT různé ALTERNATIVNÍ formy diskuse nad problémem.

My uživatelé někdy kvalitnějšími, někdy trochu diskutabilními odpovědi tvoříme zisk společnosti ASPA, tím, že poskytujeme odpovědi či se sami tážeme.

Čím víc tu bude otázek a odpovědí tím pravděpodobněji, sem někdo příjde, takže logické je, že pro naší práci potřebujeme jisté pohodlí, tudíž logicky máme co mluvit do GUI a enginu po stránce uživatelské pohodlnosti.

Technické řešení funkcionality již naší záležitostí není to souhlasím.

Nejlepší odpověď
Robert_PM

Ty žádný zisk netvoříš, nikdy jsi netvořil a nikdy tvořit nebudeš. Jen doplním, že citace zákona není důkaz, neboť zákony se, co? Nedokazují! Závěrem: Z normativních vět daného ustanovení citovaného paragrafu vyplývá, že stát (rozuměj ÚP) „může“, nikoli musí… Ale to je nad rámec Tvého chápání. Samým závěrem: Budou-li se Tvé psychické potíže – na jejich základě vznikají stovky nesmyslných dotazů a odpovědí – stupňovat, pomalu si sbal věci do PL v Dobřanech, kam beze sporu patříš… Díky. R

Další odpovědi
Drap

Michale opět se asi mýlíš, neni důležitá žádná diskuse, jen navštívit stránky a shlédnout reklamu. Ještě jsi nepochopil že na tvoje pohodlí uživatele všichni kašlou ? A troto nejasou diskusnéí stránky, to by jsi musel někam jinam