Kdo složil tu skladbu, která hraje na svatbách hned po oddání?

Je tam slyšet piáno.

Tum tum tu tu tum tum tum tum.. Tum du tu dududum…

Nejlepší odpověď
Kepler

Z tvého notového zápisu je okamžitě jasné, že se jedná o Svatební pochod od Mendelsona.

Další odpovědi
yuko

Felix Mendelssohn-Bartholdy

Zdroj: http://www.iroz­hlas.cz/node/5908243

cochee

Technická: Já teda nevím, ženil jsem se jen jednou, ale nehraje se tendlencten Mendlsoňák hned PŘED oddáním? To je přece příchod nevěsty a ne hudba k „releasu“ po ANO.

anonym

cochee, jasně že jo, máš recht, to je při začátku a ne po…