Conchus

Kdo si pochvaloval, že dnes jdou tyto stránky pěkně rychle? Teď, 10 hod, jsou opět pomalé jako želva

Nejlepší odpověď
hanulka11

mě jdu stejně jako ráno – rychle
Doplňuji:
to Hykam a to protože George napsal spoustu otázek a jsou v tom …zobrazit další …když si to rozklikneš máš celou stránku

Další odpovědi
Hykam

Já jsem si pochvaloval 🙂 jedou mi stále rychle, ovšem pro změnu se mi na hlavní stránce zobrazují pouze 4 otázky.

tom004

Dnes je snad poprvé,kdy jsem je ráno (6.15) spustil, a do této doby (11.42) běhají k mé spokojenosti.