JackkcaJ

Kdo si pamatuje PC hru prince of persia 1 (princ) ?

Nejlepší odpověď
Alesh

No jasně, párkrát jsem ji dohrál. Na tu dobu řezba jak sviň. 😉

Další odpovědi
Michal Kole

Já.

Škoda, že u softwaru neplatí, že když nejde legálně koupit, tak by jej šlo alepsoň legálně stáhnout.

Když nejde legálně koupit tak defakto není jiná možnost jak jej legálně sehnat než je lnelegálně stáhnout z warezu

bolak

trocha nostalgie :) > http://www.az­hry.cz/hry-online-zdarma/play/250/

hippeace

jasně máme ji ještě doma Nikdy jsem ho nedohrála :D