Adis99

Kdo si myslíte že vyhraje superstar?

Já myslím že Martínek Harich :* Nebo GGG…

Nejlepší odpověď
coco

Tak to je mi ale opravdu úúúúúplně jedno…:)))
Doplňuji:
A kdo ví,jestlito omdlení nebylo domluvené,jen aby se zvýšila sledovanost…

Další odpovědi
iceT

Jsou tam lepší zpěváci,ale Harich je čučavej pro náctiletý slečny a to já fakt nejsem. Proti nikomu z nich nic nemám,ale že bych omdlívala,kdyby vyhodili mýho favorita,to teda ne.
Stejně to není až tak o tom,kdo jak umí nebo neumí zpívat,jako o tom,kdo je pro koho atraktivní,kdyby Harich nevypadal jak cumílek,byl by mu jeho hlas stejně prd platnej…