Natt

Kdo si myslíte, že umí lépe bruslit?

Krasobruslaři nebo hokejisti?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Awe

Hokejisti

Nejlépe jednoznačně Bruce Lee

Kelt

Krasobruslaři

A proč jsi tam nedala ještě rychlobruslení, v tom máme dvojnásobnou olympijsou vítězku. Co to znamená lépe bruslit? Hokejista bruslí a hraje hokejkou, on se potřebuje dostat rychle k puku na nějakou pozici, reagovat. Bruslaři musí jet přesně, hodnotí se umělecký dojem. Když se dívám na hokej, tak kvůli hře, když na krasobruslení, tak na pěkné holky. Hlasuji pro bruslaře.

Ozzy21

Hokejisti

Doplňuji:
Hokejisti se dokážou pohybovat rychle jak na malém tak na velkém prostoru :)

STUDENTKAEVA

Hokejisti

Tato otazka je velmi zaludna,rekla bych to asi takto zivi se tim oboji takze nedokazu rict kdo je na to lip co se tyce brusleni..Ja jako faninka hokeje dam ty hokejisty ale myslim ze jsou na tom oboji sportovci stejne..

mojitek

nesmyslná otázka. Kdo umí líp řídit : Schumacher nebo Loeb..?

Hamon

Kdo líp běhá – čtvrtkaři nebo půlkaři?