Kdo si myslí,stejně jako já,že Standa si zaslouží zlato??

Gratuluji Stando k Vašemu postupu mezi stříbrné. Můj osobní názor je,že Vy si zasloužíte minimálně to zlatu.

Nejlepší odpověď
quentos

Taky si myslím. Ale však ono to dopadne ;{)>

Další odpovědi
Miroslavst

Standa si možná zaslouží za své správné odpovědi zlato více než někdo jiný. (I když někdy se taky sekne). Ale jeho odpovědi jsou opravdu užitečné.
Divím se však nad jeho trpělivostí při odpovídání na otázky o údajné amnestii (všichni víme o čem mluvím).
Stanislave, 3× hurá!!!!
Gratulace je i z mé strany.

oskar

Také se připojuji ke gratulaci.

vecernice

Jo jo Standa je dobrej!!!

rynek878

Stando ,gratulace k postupu mezi stříbrné.
V otázkách „Právo a zákony“, zde nemáte soupeře.

anonym

I já se připojuji a gratuluji.

fortin

Jo, konečně!

Zdroj: http://storage0­.dms.mediafax­.cz/media/1/1/1686/2­849467/1/zlato­.jpg

vagra

Blahopřeji Stando!
Připojuji se k řadě těch,kteří Vám děkují za užitečné odpovědi.

panenka

Já si myslím,že Standa si zlato každopádně zaslouží proto bych mu chtěla pogratulovat ke stříbrné příčce a popřát mu at to zlato co nejrychleji získá.

ten který je

Ano Standa si to zlato bezesporu zaslouží.Gratuluji a děkuji za užitečné odpovědi.

anonym

A take ja se pripojuji ke gratulaci,opravdu sikovny a chytry clovek,dekuji za rady.

ReHu

Také se připojuji.
http://storage0­.dms.mediafax­.cz/media/1/1/1686/2­849467/1/zlato­.jpg

kropitko

Já to nezamkla.....:-(

standa

to uzamkl určitě admin, udělal to zatím u všech obdobných děkovaček…, je fakt, že takovýto „příspěvek“ není otázkou a je to tudíž proti kodexu, ale nejspíš má náš milý admin pochopení, tak to nemaže, ale jen uzamkne 🙂

standa

Díky všem za názor…, je to milé čtení 🙂

Původně jsem chtěl vybrat ´nejlepší´ z vašich odpovědí, ale pak jsem si řekl, že díky patří všem 🙂

p.s. v mém případě to ale vůbec není o bodech a o ´zlatu´ už vůbec ne…, mně to příjde užitečný, když mohu zadarmo a docela rychle poradit, no a když se k tomu přidá, že mně to i místy baví, tak výsledek je na snadě 🙂

Jahoda

Také rozhodně gratuluji stando!! 🙂

lorja

Standovi blahopřeji ke stříbrné metě a nám ostatním ještě hodně jeho odpovědí.

annas

Připojuji se k gratulantům. I když si jeho fundovaných odpovědí cením, jsem ráda, že jsem je zatím nepotřebovala.