sejtanka

Kdo si mě chce vzít na opuštěný ostrov?xD…:-)))

Doplňuji:
Tak vás beru všechny,jen Hanulka ať zůstane doma,když mně nechce"fňuk"…:-))))))

Odpovědi
hanulka11

to teda nebude moc opuštěný .....hihihihi
Doplňuji:
já tam nechci se sejtankou jen jsem podotkla, že když shání někoho na pustý ostrov …takže nebude moc pustý

dědapetr

Pro tu srandu já se přidám,je ten ostrov velký?

led

Dve ženy na ostrove…
Jejej, ale bude tam aj kozmetický salón? 😁

anonym

Já bych si tě vzal,ale nikam nejedu,proto že ten ostrůvek mi smetla tsunami!Tak že do hospody na pivo tě beru.:-D

venkovan

A kdo z nás dvou bude lovit a shánět potravu, vařit, látat kokosové listy apod. Já aby to nebylo z bláta do moře.

ten který je

Já bych si tě vzal do Prahy na Štvanici nebo na Císařský ostrov – tam třeba večer nikdo nebude.:-D

SajmonModer

Kolik ti je sejtanko? S moc starou ženskou bych na opuštěný ostrov nejel :D ,–)

anonym

Mre by zajimalo , co si predstavuje Sajmon pod " moc starou zenskou " 🙂

Honzucha

Já byxch jel

coco

Já ne,já raději sympaťáka,který rozdělá oheň,uloví jídlo,musí být chlupatý(ten sympaťák) a mít pořádný klacek…

arygnoc

a je tam net?
a hospoda?
a teplá voda?

když jo, proč ne?

hanulka11

Hm ,budeš tam mít chlapů, budou tě rozmazlovat – tak se tam mějte prima.Hihihi

hanulka11

já se vždycky leknu ,co jsem zase napsala za otázku a pak vidím, že jsem to nebyla já.......mateš mě ty moje dvojnice