Miroslavst

Kdo sepisuje protokol o dopravní nehodě?

Kdo sepisuje protokol o dopravní nehodě. Prý policisté sepsali protokol, říkala burak.
Takhle nějak,
http://nd01.jxs­.cz/546/869/5933b24a03_3­5461250_o2.jpg

Nejlepší odpověď
anonym

já jsem z toho pořád ještě vyklepaná,tak mě žádná vtipná odpověd nenapadá

Další odpovědi
cukrar

protokol sepisuje učástník nehody, takže většinou řidiči a každý za sebe, s průpisem,
páč každý si to může napsat po svém. Takže dva protokoly.

Druhý účastník se nemůže vymlouvat na toho prvního, páč nikdo neví kdo je první, popřípadě kdo je viník.....

anonym

Mirku ja pořád nad tou nehodou přemýšlím,můžu zaplatit pokutu že jsem volala policii i když škoda nepřesáhla 100000? ti policajti se k tomu vůbec nevyjadřovali

anonym

já tě asi nechápu policie ho sepisovala snama,přimo na místě