fortin

Kdo se zeptá kolik je hodin, vyslechne odpověď ale pak se ještě podívá na svoje hodinky. Proč?

Doplňující informace chybí… Bohužel.

Nejlepší odpověď
ReHu

Asi kontroluje, jestli mu ty jeho jdou správně.

Další odpovědi
BENYTA

Tohle mě hrozně vytáčí,jsme dva,potřebujeme zjistit kolik je hodin,oba začneme štrachat po mobilu,když ho najdu v tašce dřív,než ten druhý,oznámím čas a on,ne,že by už nehledal,už ho má v ruce a podívá se na svůj…to bych se…

anonym

Třeba!! má rande a opravdu nechce přijít pozdě.

člověk

protože si z vás dělá srandu,a vy mu naletíte.