Shanty

Kdo se vyzna dobre ve fejetonu? A napsal nejakou historku?

Odpovědi
anonym

Nemohu si pomoci…
Co vlastně chceš vědět??? Neumíš zformulovat otázku tak, aby byla srozumitelná???
___
„Nějakou historku“ napsal snad každej – možná ne slovy, ale jednáním určitě…

Quimby

Karel Čapek
Napsal jich spoustu, tak jim určitě rozuměl.

led

Kdo se vyzna dobře ve fejetonu? zazněla otázka …
Co je to Fejetony, kdo se má v těch názvech vyznat, prebleslo Shantymu myslí. To se mám učit takové blbosti? Ulehčim si, napíšu do odpovedí.cz, určitě se najde někdo, kdo to napíše pro mě…
Teď se kouknu co je to ten fejeton, aha, teta Wiki píše „Fejeton (z franc. feuilleton respektive feuille [fœj] = lístek), či též poznámka pod čarou, v češtině také tzv. podčárník, je specifický publicistický žánr, obvykle používaný v tisku jako protějšek k hlavním článkům. Vtipně zpracovává zdánlivě nevýznamné, ale zajímavé téma a ukazuje všední věci v novém světle, přičemž je autor hodně subjektivní a vychází z vlastních zážitků.“
A teď to dám úči…
Taková historka stačí?

ptáč

Nejlepší fejeton je pod čarou. Nejlépe 1 palec pod. Proto mnozí číšníci přichází s historkou, že to ještě dojde.