mirekborek

Kdo se více podílel na lepší škole?

Kdo si myslíte že se více v minulosti podílel na zlepšení školní docházky?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
lota

Jan Ámos Komenský

ale to jen proto, že toho o Matce Tereze v těchto aktivitách moc nevím…

Drap

Jan Ámos Komenský

Anketa je vytvořena zcela zmateně. Nelze srovnávat nesrovnatelné. Chybí také jiná možnost.

anonym

Jan Ámos Komenský

…skákal z okna na ženský.

arygnoc

Marie Terezie

chýba voľba „niekto iný“ resp. „nikto“.

neviem, na čo mám odovedať, lebo o kvalite školy rozhoduje kvalita pedagógov, o dochádzke kvalita študentov.

komenský sa zaslúžil o kvalitu pedagógov (Schola ludus seu Encyclopaedia viva, 1656), mária terézia uzákonila povinnú školskú dochádzku vydaním Školského poriadku 6. 12. 1774.

takže mária terézia, pretože i supervynikajúci pedagogický zbor bez študentov by bol neefektívny.

jedna anketa na dve otázky, hm.

;-Q