FreddieR

Kdo se těší na Full Frame mirorless zrcadlovku od Canonu/Nikonu?

Sony na poli FF bezzrcadlovek dominovala 5 let a Canon s Nikonem jen přihlíżeli. Byli i ti, co přešli z Canonu/Nikonu na Sony. Ovšem za několik měsíců Canon s Nikonem vytáhnou své karty na stůl a ukážou nám, co mezitím kuchtili. Kdo se těší? :D

Joo, ten název jsem trošku potentil. Bezzrcadlová zrcadlovka asi neexistuje. :D Taky mě zajímá, jak to vyřeší se sklem. Nechce se mi prodávat dobré sklo a přikoupit si adaptér mi připadá spíše jako provizorní řešení. Necháme se překvapit.

Odpovědi
Edison

Bezzrcátkovou zrcadlovku?? Hehehehe… Já jsem spíš než na chip zvědavej na bajonety. To nám řekne, jak na tom budem s objektivama.