mosoj

Kdo se sem vrátil pod nickem gecco ?

Zajímal by mně důvod proč to dotyčný udělal.
Stále stejná praxe.
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/existuje-nejaka-norma-ktera-urcuje-co-je-to-ortopedicka-matrace#discussion

Nejlepší odpověď
gecco

Proč?
Dobrá otázka, jen na ni (kromě toho, že ti nechci dovolit bezbřehou propagaci Ruska), není jednoduchá odpověď.
„Stále stejná praxe.“ – no jo, já se jen těžko změním.
Mimochodem, co ti na mém návratu vadí?
Blbost, co Vám na mém návratu vadí, Pane?

Další odpovědi
zzzzz

gecco je můj druhý nik:-) jsem tu dvakrát mám paranoidni schízu:-DDDDDDDDDD
Doplňuji:
Hele se tu ještě o ten nik porvem:-DDD

ivzez

Proč se domníváte, že se někdo vrátil?
Máte snad nějaké informace, které nám
ostatním unikají?

Ale jestli se sem někdo opravdu vrátil,
je důvod jeho věc (aspoň podle mne) …

Emefej

Dosud jsem netušil o koho jde, teď mi to docvaklo. Mowlo vítej zpět.

setapouch

Nene, gecco je muj prvni nick.

A neni to jedno? Nebylo by lepsi resit otazky?

marci1

Asi nějaký důvod k tomu měl. 🙂

mosoj

Ivzez vážím si Vás. Jste zde ale velmi krátce aby jste mohla vědět co za alotrie se zde dělají a mění se kvůli tomu nicky. Gecco je s námi rozloučivší se mowla a buhví kdo byl před tím. Už jenom toto není normální.

mosoj

Nicméně se docela vybarvil.

ivzez

Máte pravdu, o alotriích nevím, zatím jsem zaregistrovala „jenom“ kopírování textů nebo odpovědí.

Jak jste přišel na to, že by mělo jít právě o Mowlu?

gecco

ivZez, také děkuji.
😉

gecco

Setapouch, Zzzzz
Děkuju.
😉

zzzzz

No teď je všem jasný, že mám trrjitou schízu:-)))

zzzzz

trojitou, už ani psát neumím:-)

gecco

Já mám dvě geniui na rollfocích…
Na dvou, nejsu blbec, každá plachta má svůj…
Kromě toho mám i kosatku a balon (spinaker).
Už jsem ti schízu vyléčil?
😉

zzzzz

cože? a tím tam chceš jet? Ty názvy mě trochu děsí, aby jsme tam na tom dojeli:-DDD

gecco

Jasně, když bude foukat, dojedem…
;-D

mosoj

zzzzz mně to k smíchu moc není!! Stále se to zde opakuje.

gecco

Šmaržíš…
Teď jsem si vzpoměl.
Mosoji, chemiku uctyhodný, jakže se pozná ta rtuť, co ji lze posbírat magnetem???
Uuuuuaaaa.
A docela by mne, opravdu, zajímalo, s jakou hodností jste opustil vojnu.
Děkuju za případné info (jen se obávám, že nejste dostatečně „chlap“, abyste se přiznal).

mosoj

Jo to by tě moc šlo, chceš lhát ale neumíš konspiraci. To tvoje „kukni“ zde nikdo nepoužívá. Tak kukám mowlo ať jsi kdo chceš. Víš docela jsi se vybarvil. Já pořád proč se mně na tom úctyhodném pánovi (paní) něco nezdá.

gecco

Mosoji – copak vám vadí?
Už jsem se zařekl, že některým lidem budu důsledně vykat.
Takže, Pane, copak vám na mém přístupu vadí?

gecco

Co ti není k smíchu?
Já se řehním.

zzzzz

jak stále, já zas tolik niku nemám:-)))

gagaga

bzzz, ale mela, ze ? :p

  • iv-

zzzzz

i teď jich mám víc:-))))
dokud bude mazal, budou vícenásobné niky:-)))

gagaga

spravne !!
presne podle kodexu …ten ja tu uznavam ze vsech nejvic :)

  • iv-