zjentek

Kdo se nudí a vyhledává adrenalinovou zábavu?

nebo jinak- nechcete místnímu polírovi přepsat úplně všechny počáteční písmena? To tak do neděle budete mít co dělat a bude to tady fajně jednotný, jakoby tady chodil jeden člověk a pět set jeho klonů ..to tady pak bude legrace, už teď někdy je. Zatím to tady někdo dobrovolně dělá „jenom někdy“ ..hlásí se tedy někdo dobrovolně?
Jugar, proč 80% tvejch odpovědí vlastně začíná otázkou? A proč seš zvědavej, kdo mě platí?

Nejlepší odpověď
ptáč

Jako jednotný klon cvičené opičky odpovídám otázky (ami): Jak vyslovujete velké " K"? Rozeznal to někdo někdy? Jak mám pohlídat virtuální klávesnici, která sice hlídá pravolevopis, ale počáteční pismeno vložené do formuláře otázky zásadně neopravuje na Velké. Takže, kolik máme v abecedě písmen, které budou procházet úpravou? Nádobí umýváme hlavně z vnitřní strany, povrch může být špinavý, přesto víme, že jíme dobroty.

Další odpovědi
Rocker

Adrenalinovou zábavu si představuju jinak než vysedáváním u PC.Třeba bungee jumping,MTB,raf­ting apod.

anonym

Ty jsi tu stavitel?Dobrovolně ti upravila otázku Annas.
Kařdá věc,co je sem dána,má být otázkou,proto tenhle server vod toho je.

anonym

Mě zajímá,kdo tě platí?Jak jsi na to přišel?Přišla?

zjentek

nějak jsem na to asi přišela ..vylučovací metodou asi né?

anonym

Vylučovací né,to by smrdělo.