dědapetr

Kdo se dřív zdobil muž nebo žena.

Od pravěku.
Doplňuji:
ozdobil ne zlobil

Nejlepší odpověď
Lenjička

Od pravěku to byli muži – ženy musely zůstat v utajení, muži chtěli vypadat nebezpečně a bojovně. Jako bažant a jeho samička 🙂 Samičku v poli skoro nevidíte, bažant se parádí, strhává na sebe pozornost, aby chránil mláďata 🙂

Další odpovědi
SajmonModer

Heh, já to přečet jako: Kdo dřív zlobil muž nebo žena.

barnajka

Chtělo se mi říct, že „ten, kdo to víc potřeboval“, ale byla by to trochu dvojsečná zbraň (když uvážím, kdo se víc zdobí v dnešní době… :)