Avatar uživatele
Klip757

kdo se bojí čísla 666 ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3339 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Jakéhokoliv čísla, nejen 666, se bojí ten, kdo věří, že je nebezpečné. Síla myšlení je někdy zhoubná.

Jinak čísla 6 se bojí ćlověk trpící hexafobií, Pokud je šestek víc, tedy třeba tvoří známé satanovo číslo 666, jde mráz po zádech nejen vymítačům ďábla, ale také těm, kdo musí vyslovit, že trpí tzv. Hexakosioihexe­kontahexafobi­i, tedy chorobným strachem z tohoto čísla.

„V praktickém životě se tato fobie projevuje např. odmítáním registračních značek s číslem 666, vírou v negativní vliv sídel s tímto číslem popisným či obavou, že dítě narozené 06. 06. 2006 bude vtělením ďábla. atd.“
 http://cs.wiki­pedia.org/wiki/He­xakosioihexekon­tahexafobie

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Mystikou poblázněná trdla…
;-DD

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
a623682@drdr

hexakosioihexe­kontahexafobi­ci

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/He­xakosioihexekon­tahexafobie

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já ne a to se s „jehovistama“ (předpokládám, že Jugar má na mysli Svědky Jehovovy) přátelím. I když symbolické, je to jen číslo ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jehovisté
Doplňuji:
svědci nebo nesvědci,to už je jedno,
ale oni to číslo mají za číslo ďábla..

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Bohabojná ultrapravice,která neslaví vánoce.
Doplňuji:
Já se nebojím,ale mám respekt to jo,chtěl jsem si to nechat vytetovat římskýma číslicema,zatím mám jen hlavu kozla dvakrát přejetou černou barvou,ale moc to neukazuji,protože jako cejch mi to dělá moc dobře na kulky – intimní.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

já ..tak málo jsem nikdy neměl!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Nejsem věřící, ale vím, že se zmíňka o „666“ objevuje i v části Nového zákona nazvané Zjevení Janovo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Nebudu ti vysvětlovat , co znamená 666. Nejlepší vysvětlení je na stránkách lamed vav , v oddělení symbolika.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek