JanyOK

Kdo schvaluje založení pivovaru?

Když se zkládá pivovar, úplně nový, kde je napsáno, co všechno musí splňovat a kdo povolí jeho provoz? A ještě podotázečka, komu patří recepty piva? ;o)))

Nejlepší odpověď
Fidel

krajská higienická stanice?

Pokud najdeš recept piva na netu, tak „patří všem“ resp. není chráněn a ty jej chránit také nemůžeš. Pokud si nějakeý recept vymyslíš, tak bude tvůj a nech si od zaměstnanců podepsat mlčenlivost pod pokutou XY. A originál receptu dej do sejfu banky a střež jej jako tajemství.

Další odpovědi
anonym

Vše se dozvíš na živnostenském úřadě.A pokud se ptáš komu patří recepty na pivo,tak jen tolik,že na světě ještě nikdo neudělal stejné pivo,takže všem a nikomu!