Kdo schvaluje vznik nudapláží?

Nejlepší odpověď
Drap

Někde vznikají bez jakéhokoli povolení, někde povoluje majitel. Co neni zakázáno je povoleno. Ti co se chtějí dozvědět, tak se dozví. Na některých je to jedno zda máš plavky nebo ne, na některým to ostatním vadí a dají ti to dost zřetelně na vědomí.

Další odpovědi
mosoj

Ano, vykopají i čumil musí být nahatej.

anonym

Jelikož jsem muž, tak jsem pro!!!!, ale bohužel moje manželka na ně nechce chodit.

anonym

A co kdyz si nekdo prinese na nuda plaz plavky? Vykopou ho pryc? :D
A dalsi podotazka..
Jak ti lide zjistuji kde se nudaplaze nachazeji? Maji nejake spolky? :) :D