mosoj

Kdo rozhodne, že se pozastavený alkohol může dát zpět do prodeje ?

Kdo si za případné vrácení obstaveného alkoholu do prodeje vezme odpovědnost ? Už jenom myšlenka na takovýto počin je teroristický čin !
Bezprecedentní arogance moci pokračuje. Stát, největší dealer drog mlčí.
Tento týden bude o nás jednat evropský parlament. Naše vláda ještě žádné stanovisko nezaujala !!
Podobné aféry se staly jenom v Ekvádoru a v Indii. Názorná ukázka v čem doháníme svět !! Podíl černého alkoholu na trzích v zemích střední Evropy se pohybuje okolo 5 %. U nás se to blíží k 50 %.

Odpovědi
anonym

zase MZ http://aktual­ne.centrum.cz/do­maci/spolecnos­t/fotogalerie/fo­to/503759/?cid=757495 a odpovědnost nebude mít nikdo, jak je v PS, vládě i ministerstev zvykem.
Doplňuji:
ještě lze zrušit právním předpisem stejné nebo vyšší právní váhy