Kryšpín

Kdo rozděluje společnost zhruba na polovinu?

Je to stíhání premiéra několik let, když čerpáno na čapák bylo řádné podle původních zákonů, které premiér neschvaloval, nebo výkřiky Poslanců Parlamentu vládne nám ST bák / nevládne pouze byl registrován před 40 lety jako spolupracovník /. Připravovaná žaloba Senátorů na Presidenta republiky původně 56 pochybení, později sedm a i pro obyčejného člověka je jasné že žaloba nebude úspěšná. Výpady na mladé řidiče, kde se mají naučit jezdit v autoškole kde se jezní max. 50–90 km, nehledě na to, že se občas objevují i Turbo autoškoly. Připravované omezování jízd seniorů na některých silnicích je od počátku jasné, že se jedná o nerovné zacházení a tím porušení Listiny. V Německu, které je náš vzor si váží seniorů a ani do vysokého věku je neobtěžují omezením. Paragraf 5 odst. 2 za c zák. č. 361/2000 Sb.,jasně definuje povinosti řidiče. Nehody budou nadále, ale viníky jsou všichni mistři bez ohledu na věk v 18 ti si udělá řídičák a do 65 si jej nikdo nevšimne / mimo policie a lékaře /, mezi tím může jemně fetovat, bumbat léčit se u psychouše a pod. Je také možné, když se společnost hašteří lépe se pro každou vládu vládne, hlavně ať je dostatek papů, levné pivo, seriály v televizi a občané dají pokoj pro naše kouzla od privatizace po solární barony a čerpání grošů z Bruselu.

Uveďte prosím zdroj informací.

Nejlepší odpověď
ivzez

Jiná odpověď

Nikdo společnost nerozděluje, nikdo „třetí“ nemá takovou moc.
Rozdělujeme se sami.

Další odpovědi
dubraro

novináři

Podle mého názoru společnost rozdělují především sdělovací prostředky, resp. novináři.

aliendrone

Jiná odpověď

Tak je prostě dem(ent)okratický systém nastaven, není třeba hledat nějaké „bubáky v pozadí“. Do tohoto stavu dospěl přirozeným vývojem a nelze vinit pouze některou jeho součást (jakkoliv LZE diskutovat o jejím PODÍLU na situaci). A jako všechno i tento systém má své „hodiny“, které odtikávají jeho konec a to, že nikdo neví, JAKÝ a KDY bude nezmění nic na tom, že k němu spějejme rychlostí řekněme progresivní, alespoň podle mne. ;) :)

ahold

novináři

Pepa25

Jiná odpověď

Na nic neexistuje v společnosti jednotný názor, v každém problému je společnost rozdělena na dva nebo více táborů (podle počtu možností 😉
Na (zdánlivé) poloviny v těch otázkách, kde jsou jen dvě možnosti: podpora prezidentovi ano/ne, dtto primiérovi, Sparta x Slávie, Losna x Mažňák … (ve skutečnosti to samozřejmě nejsou poloviny, podle posledních průzkumů podporuje prezidenta 45% lidí a premiéra 48%). V politických otázkách je ve skutečnosti ve společnosti několik skupin – viz odkaz.
No a údajný spor staří versus mladí: to mi přijde problém jen pro ty staré, kteří mají pocit, že jsou diskriminováni a sami na mladé útočí …

Zdroj: https://www.i­rozhlas.cz/zpra­vy-domov/ceska-spolecnost-vyzkum-tridy-kalkulacka_190917100­0_zlo

zjentek

pracující třída

Rozumný s hlupákem se nikdy nedomluvili a vypadá to, že ani dnes, ani v budoucnu se nedomluví. Tak jak chceš tyhle dva poloviční tábory sjednotit? TO NEJDE! A dále, co s tím má společnýho politika? Rozumní chodí do práce, aby byli živi. Ta druhá půlka tamtéž chodí pro prachy. Zdá se ti to totéž? ALE NENÍ! To je setsakramentskej rozdíl! A nejhorší na tom, že půle vypatlanců, chodící do zaměstnání pro obrovský prachy, dělá z rozumných poctivců, chodících tamtéž PRACOVAT, socky! Ano, je to tak, společnost nerozděluje MOC, nýbrž CHARAKTER! (;

(Možná s charakterním, charizmatickým prezidentem se dožijeme změny.)

Kryšpín

První část, zákon č. 250/2000 Sb., zák. č. 27/2008 Sb.

Kryšpín

Podle mého názoru rozdělují společnost prachy, je vrchní a bezstarostná zazobaná třída a pod ní třída která to táhne se snáží stále více hamty hamty ať mám trochu více a ta spodní třída nadává, nebo bumbá a fetuje je jim to šuma fuk.