JájsemRaibek

Kdo půjde navštívit opravenou a nově otevřenou cestu?

http://www.no­vinky.cz/cesto­vani/364040-chodnik-smrti-se-otevira-verejnosti.html
Já joooooo :)

Nejlepší odpověď
Drap

V nejbližší době tam určitě nebudu mít cestu. Jinak bych určitě šel.

Další odpovědi
Rocker

Hned bych tam šel.Klidně i před tou rekonstrukcí.

pusinka50

Já určitě NE. Ani za milion. Motá se mi hlava už ve 4. patře. 🙂

anonym

Tak to bych asi nedal,ale vypadá to zajímavě.

klumprt

Je to daleko a zdá se, že tam bude nával. Ač to vypadá velmi zajímavě, tak se tam nejspíš osobně nepodívám.

marci1

Zklamu Tě, ale já nikoliv. Děkuji za nádhernou a jedinečnou nabídku. Jen to vidím a točí se mi hlava. Chtěla jsem umýt okna, ale teď je alespoň pár dnů nechci ani vidět. 🙂