babča

Kdo prodává plody mišpule a za jakou cenu?

Za jakou cenu se prodávají plody mišpule?

Nejlepší odpověď
annas

Ptáte se na koupi plodů, nikoliv stromků či keřů, jak uvádí jugar.

Po plodech je sháňka, ale není to tak snadné je získat. . U nás se totiž toto ovoce moc nepěstuje..

Zkuste se obrátit na dodavatele
„RNDr. Ing. Hrdina, Pavel (Malovice) – méně běžné odrůdy ovoce a zeleniny (kdoule, mišpule …), med“, který tyto plody dodává do obchodu U Dobráka. Nebo se zeptejte přímo tam.

http://www.ob­chodudobraka.cz/www-6-nasi-dodavatele

.

Další odpovědi
ivzez

Ať se snažím, jak se snažím, prodej mišpulí se mi najít nepodařilo.
Možná, že je na ně ještě moc brzy, prý se jedí až po přemrznutí.

________

Poznámka k odkazu z odpovědi Annas:

Já bych webu, který píše:

„V našem obchodě chceme prodávat takové zboží, kterému
věříme, že je opravdu chutné, kvalitní a pochází z jižních Čech.“

a

„Proto se snažíme naše dodavatele poznávat osobně, jezdíme na místa, kde pěstují zeleninu, vyrábí jogurty a sýry, chovají krávy a ovce nebo suší bylinky na čaj.“

moc nevěřila.

____

Je velký rozdíl mezi známým zbožím, za které obchodník může ručit,
a „zbožím, kterému obchodník věří, že je opravdu chutné, kvalitní a
pochází z jižních Čech…“

Obdobně je rozdíl mezi prověřenými dodavateli
a „dodavateli, které se obchodník SNAŽÍ POZNAT osobně“

Seriózní obchodník (obzvláště v oblasti výživy) prodává zboží, které dobře zná
(= přesně ví, odkud pochází, zná jeho kvalitu i chuť) a ručí za zboží od známých prověřených dodavatelů…

____

PS:
Annas, co říkáte češtině toho webu?

Na mne texty, o nichž autoři před zveřejněním nepřemýšlejí, a jejichž autorům zákazníci či návštěvníci nestojí ani za korekturu textů, nepůsobí seriózně…

anonym

Cenu nevím,ale zkuste si napsat sem:
Nebo zkuste nejbližší zahradnictví.
http://www.ovoc­nedreviny.cz/in­dex.php?s=mis­pule
Annas,stačí si pročíst stránku,kterou jsem vložil.
Prodejci stromků mívají i plody,to je asi samozřejmé.
Někdy tu působíte jako hnidopiška.
Na mém odkazu se tazatelka dozví,jestli ti pěstitelé plody mají,stačí napsat na kontakt.

annas

Ad ivzez,

nikde nic jsem o mišpulích také nenašla. Vložila jsem proto odkaz na obchod. V jediném je zmínka o tomto ovoci. Jinde se jen objevují poptávky, ale žádná nabídka.

Netvrdím, že bych sama koupila, navíc nevíme, k čemu ovoce potřebuje, je to lék, takže je to pokus. Kupovat nemusí.

Smutné je, že málokdo pravopis řeší, třeba i v nabídce zboží atd. Jen blbý prý nepochopí … i zde jsem se s tím setkala, i když třeba pořádek slov a interpunkce mění význam. .

Před jedním obchodem v našem měst+ mě upoutala tabule s nápisem „Nabýdka baleryn“ (nešlo o Vietnamce), Slušně jsem upozornila, prý paní vedoucí upraví. Ale když jem šla další den nápis zůstal.

gagaga

jugar , zamyslete se radeji, jak zde pusobite Vy .. :p

  • iv-

annas

Ptáte se na koupi plodů, nikoliv stromků či keřů, jak uvádí jugar.

Po plodech je sháňka, ale není to tak snadné. U nás se totiž moc nepěstují.

Zkuste se obrátit na dodavatele
„RNDr. Ing. Hrdina, Pavel (Malovice) – méně běžné odrůdy ovoce a zeleniny (kdoule, mišpule …), med“, který tyto plody dodává do obchodu U Dobráka. Nebo se zeptejte přímo tam.

http://www.ob­chodudobraka.cz/www-6-nasi-dodavatele