bolak

Kdo přišel s tím, že marťani by měli bejt zelený?

A má to nějaký věděcký odůvodnění?

Nejlepší odpověď
Damiana

Mrkni sem:
http://www.kpu­fo.cz/portal/vi­ew.php?cisloclan­ku=2012021801

Další odpovědi
Drap

Původně to bylo snad v nějaké povídce.Autora i název jsem už zapoměl.Vědecké zdůvodnění žádné

venkovan

A nejsou?
Nikdo je neviděl, tak to vyvrátit nemůže.
I když mám pocit, že marťanů je mezi námi dost. Stačí se podívat kolik lidí zezelená vzteky když jejich soused přijede domu s novým autem.

radce

To je snad ověřený, ne?
Jukni na alza.cz nebo ufon.cz, podobný ceny jinde na zemi nenajdeš…

bolak

Damiana: na tom posledním obrázku není mimozemšťan ale asterix

Damiana

To víš, francouzská móda… to frčí všude…:-)