Kdo převzal štafetu po komunistech, kteří poroučeli větru – dešti?

Dnes, 6 prosince, nebe čisté, bezvětří, teplota 12 stupňů…čert aby se v tom vyznal!

Jugare,určitě nevíš, co to je globalizace. Tak si přečti: globalizace je proces mezinárodní, celosvětové integrace v důsledku směny světonázorů, statků, idejí a ostatních složek kultury : proces zvyšující propojenost, provázanost a vzájemnou závislost různých lokalit světa z hlediska sociálního, technologického, kulturního, politického, ekonomického atd.

http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web­.php/slovo/glo­balizace

Nejlepší odpověď
anonym

MC Donald a KFC.

Další odpovědi
lexx

profesionální lháři, manipulátoři a mistifikátoři tedy (dřívější) komunisté

marci1

My všichni, hlavně ti, kteří nám „vládnou“. Zabránit velkému globálnímu oteplování můžeme změnou hospodářství. 🙂
„Přední světový klimatolog a zakladatel a ředitel Postupimského institutu pro výzkum klimatu Hans Joachim Schellnhuber před zaplněným sálem na Akademii věd v Praze prohlásil, že do 200 let se naše planeta oteplí o osm stupňů Celsia. Zabránit tomu můžeme změnou hospodářství. Upozornil například na nutnost snížení spotřeby energie a využívání obnovitelných zdrojů. Fosilní paliva podle něj musí zůstat v zemi.“
http://zpravy­.aktualne.cz/do­maci/do-200-let-se-otepli-o-8-stupnu-varuje-predni-klimatolog-fos/r~9de9bd7­e675211e5b440002590604f2­e/

anonym

Nikdo a ani nepřevezme.Glo­balizaci nezastavíš.
https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=oteplov%C3%A1n%­C3%AD+planety+2015
Kdo chce,tak to pochopí,kdo nechce nééé.
http://joseffis­cher.blog.idnes­.cz/c/197102/Glo­balizace-pocasi.html

anonym

i bez komunistů jde v prosinci pěkné počasí. ať je klidně teplo celou zimu a v létě ještě tepleji

Šidlo

pfff......mám viacerých kandidátov, ale neviem sa rozhodnúť…ono tých skupiniek proti realite a akejkoľvek pravde myslím, rapídne pribúda…a už to nie je len viazané na konkrétnu stranu, náboženstvo alebo inú ideológiu

napr. mi z fleku napadá (našťastie internetová) vojna náboženských fanatikov s fanatickými ateistami…a pritom tvrdia tie isté amorálne žvásty…len inými slovami…ale o myšlienkovej polícií snívajú obe

mosol

Jiný komunisti

anonym

Jugare, něco ti tu chybí : Nikdo a ani nepřevezme.Glo­balizaci xxxxxx nezastavíš.