Michal Kole

Kdo posoudí zda umím plavat dobře nebo ne, abych se směl koupat jen v prostoru pro neplavce ? Ta ženská za pokladou?

Citace z návštěvního řádu bazénu:

1.Návštěvníci, kteří neumějí plavat nebo plavou nedokonale, se mohou koupat jen v prostorách pro neplavce.

Nejlepší odpověď
bolak

Ne ne, ženské za pokladnou akorát okukujou vercajk, to jestli umíš plavat nebo se pozná celkem snadno, věř mi. My když jsme začali chodit ve třetí třídě plavat, tak naše učitelka (měli sme ji na supl protože ta původní kvůli nám musela na půl roku do lázná) nás postavila všechny na kraj bazénu do řady a do každého postupně strčila se slovy „hledej puk“. Ti co se dokázali vyplazit z bazénu na souš byli plavci a dostali diplom s delfínem, ty co se občas udrželi na hladině a střídavě stoupali a klesali byli plovci a dostali diplom s mořským koníkem a všichni ostatní byli škebličky a těm se diplom uděloval in memoriam.

Později týhle bezva úče zlomili při vybíjené ruku, ale to už je jiný příběh. A vůbec, neměla co strkat ruku do žebřin.

Další odpovědi
Drap

To musí každý posoudit sám. Ty raději do prostor pro plavce ani nelez.

arygnoc

no dobre, ale platí to aj pre vodníkov?

A – len tak mimochodom – môžem sa kúpať aj doma? Alebo fakt musím do bazénu?
Musí mi farba mydla ladiť s plavkami?
Uši musím mať v kúpacej čiapke alebo môžu byť mimo?
… … …

briketka10

my chodily se ségrou do toho brouzdaliště to je prostor pro neplavce, ale utopit mě tam taky může každej :(