Avatar uživatele
Rokio

Kdo porušil etiketu v tomto případě?

Dnes jsem šel do práce na přesčas. Ve čtvrtek do práce obvykle nechodím. Šel jsem po chodníku po pravé straně vedle hlavní silnice a muž v předdůchodovém věku šel po chodníku nalevo. Chodník byl široký čtyři až pět metrů.

Věřili byste tomu? On šel po levé straně po chodníku, což je naprosto nemyslitelné a porušil tím pravidla etikety.

Já jsem ho s nechutí obešel a ten chlap poté přešel hlavní silnici, aniž by šel po přechodě pro chodce, který byl pár desítek metrů daleko.

Já jsem byl z toho úplně hotový. I tak jsem šel do práce a odpracoval jsem tři hodiny a 15 minut. V práci jsem na toho hulváta ještě myslel.

Neměl by se ten starší muž jít léčit na psychiatrii, aby neotravoval život slušným pracujícím?

Zajímavá 0 před 1341 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Justin1

Odpoveď byla označena jako užitečná

ten muž porušil etiketu

Taky mě štvou lidé, kteří místo chození po správné straně a vyhýbání se radši jdou někomu do cesty, skrz něj si zkracují cestu a čekají, že ten druhý to za ně vyřeší, aby nemuseli náhodou udělat krok navíc.

Nicméně o psychické nemoci to nesvědčí, takže na tu psychiatrii bych to neviděl.

Upravil/a: Justin1

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Rokio Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Smack

jiná odpověď

Někdy porušení pravidel je zábavné.

Upravil/a: Smack

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

byla to pouze tvoje chyba, Rokio

… to je teda průšvih !!! … po chodníku chodim tak jak se mi chce, na nějakou etiketu kašlu, (slyšim to poprvý, no člověk nemůže znát všechmo) propaguju heslo, mladší a menší uhnou, pěkné ženě se vyhnu rád (ale jen trošinku, a na chodníku) …

… a jen malej dodatek: máš starost o etiketu, a sám porušuješ zdejší pravidla, ptát se na totéž: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdo-se-spatne-zachoval-v-teto-situaci-kdo-porusil-pravidla-etikety
… co myslíš, nebude problém v tobě ??? … máš asi nějakej problém se samostatným pohybem >>> přecházení přes silnici, a teď i chodník, měl bys chodit oblečen do minimálně výstražné vesty !!!

Upravil/a: Mc Merkurion

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek