Rokio

Kdo porušil etiketu v tomto případě?

Dnes jsem šel do práce na přesčas. Ve čtvrtek do práce obvykle nechodím. Šel jsem po chodníku po pravé straně vedle hlavní silnice a muž v předdůchodovém věku šel po chodníku nalevo. Chodník byl široký čtyři až pět metrů.

Věřili byste tomu? On šel po levé straně po chodníku, což je naprosto nemyslitelné a porušil tím pravidla etikety.

Já jsem ho s nechutí obešel a ten chlap poté přešel hlavní silnici, aniž by šel po přechodě pro chodce, který byl pár desítek metrů daleko.

Já jsem byl z toho úplně hotový. I tak jsem šel do práce a odpracoval jsem tři hodiny a 15 minut. V práci jsem na toho hulváta ještě myslel.

Neměl by se ten starší muž jít léčit na psychiatrii, aby neotravoval život slušným pracujícím?

Nejlepší odpověď
Justin1

ten muž porušil etiketu

Taky mě štvou lidé, kteří místo chození po správné straně a vyhýbání se radši jdou někomu do cesty, skrz něj si zkracují cestu a čekají, že ten druhý to za ně vyřeší, aby nemuseli náhodou udělat krok navíc.

Nicméně o psychické nemoci to nesvědčí, takže na tu psychiatrii bych to neviděl.

Další odpovědi
Smack

jiná odpověď

Někdy porušení pravidel je zábavné.

Mc Merkurion

byla to pouze tvoje chyba, Rokio

… to je teda průšvih !!! … po chodníku chodim tak jak se mi chce, na nějakou etiketu kašlu, (slyšim to poprvý, no člověk nemůže znát všechmo) propaguju heslo, mladší a menší uhnou, pěkné ženě se vyhnu rád (ale jen trošinku, a na chodníku) …

… a jen malej dodatek: máš starost o etiketu, a sám porušuješ zdejší pravidla, ptát se na totéž: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdo-se-spatne-zachoval-v-teto-situaci-kdo-porusil-pravidla-etikety
… co myslíš, nebude problém v tobě ??? … máš asi nějakej problém se samostatným pohybem >>> přecházení přes silnici, a teď i chodník, měl bys chodit oblečen do minimálně výstražné vesty !!!