eradaur

Kdo poradí…opět! Nemohu otevřít maily. Po otevření

se vždy objeví Adobe Readr 9 nejde v žádném případě mail otevřít. Zajímavé je, že jsem dnes dopoledne normálně mohl maily otevírat. Díky za radu!

Doplňuji:
před vadou pc jsem otevíral Maily bez potíží…automaticky se objevil program, který to otevřel. Nyní při stahování musím při otevírání mailů najít program, poněvadž při spuštění se u stahování objeví vlevo znak Adobe Reader…já musím procházet až k Microsoft Offis PowerPoint Viewer nebo k jinému programu…lze to změnit k původní verzi?

Odpovědi
fortin

Podle posledních otázek to vypadá že se vám podařilo odinstalovat ten win messenger. A systém nepřiřadil program k otevírání .. mailu? Napište co otevíráte, jestli mail, v jaké aplikaci. co se stane když, jestli máte nastaveno zobrazovat přípony známých typů. Ovládací panely, Výchozí programy, Nastavit přidružení. Zkuste internetový prohlížeč.
-
dobrá, nad souborem druhé tlačítko myši, Vlastnosti. Obecné. Otevřít v programu Adobe Reader 9.1. Změnit. Další programy, složka \Program Files\Microsoft Offis PowerPoint Viewer, OK.