Muffz

Kdo podle vás vyhraje MS 2018 ve fotbale?

Konkurence je velká, řekl bych největší za poslední roky. Kdo to podle vás celé vyhraje?
Já tipuju Brazílii, ale přál bych to Belgii, která má nabitý kádr „novýma“ hvězdama, které jsou ve formě a chtějí se ukázat (Hazard, Lukaku, De Bruyne, Mertens, Batshuayi a v bráně jistota Courtois, aj.).

Myslíte, že vyhraje někdo z favoritů (Španělsko, Francie, Argentina, Brazílie, Německo, Anglie, Belgie, Portugalsko) nebo se bude konat zázrak na trávníku? Fotbal není hokej, pro slabší týmy není tak jednoduché porazit favority, takže osobně překvapení nečekám.

Odpovědi
Drap

Myslím, že ten nejlepší. Kdo to bude konkretně, se nechám překvapit.

Emefej

MS ve fotbale 2018 skončilo v sobotu v Londýně. Mistrem světa je Podkarpatská Rus. Jsou i jiná mistrovství světa ve fotbale než FIFA, třeba CONIFA – http://www.co­nifa.org/en/

vejdi

Chorvatsko fandím jim