df

Kdo podle vás dělá/dělal nejlepší reklamy?

Mě se nejvíc líbily reklamy od T-Mobilu o vodácích s Ivanem Trojanem, nebo Chuckem Norrisem, nebo italský týden od Lídlu.

Odpovědi
FlAsh_7

Z hlediska marketingu Alza.....lehce se vryjí do paměti.

Edison

Kdo ty reklamy dělal, to nevím. Myslím nějaká ta reklamka. Ale ty T-mobile se skokanama, motorkářema, Trojanem a Norrisem byly fak povedený.

Ad Flash: Myslíš, že reklama, která se vryje do paměti je vždy dobrá? Já myslím, že ne. Některé se vrývají do paměti tak, že bych si prezentovaný produkt nebo od prezentované firmy nic nekoupil ani kdyby to bylo to poslední na světě, nebo možná ano, ale rozhodně ne kvůli reklamě, která je spíše odpuzující.

anonym

… nejlepší reklamy dělají vždy ti nejvěrohodnější lháři 🙂