mike beneš

Kdo bude podle vás dalším prezidentem ČR?

Nejlepší odpověď
Rokio

Karel Schwarzenberg.

Myslím si, že dalším prezidentem ČR bude tato osoba, protože je slušně vychovaný, inteligentní, umí hodně cizích jazyků, má charisma a je to i džentlman.

Do jeho jediných nedostatků patří pokročilý věk a vada řeči, ale za tyto dvě své stinné stránky nemůže, a proto je to podle mě DOKONALÁ osoba na funkci dalšího prezidenta naší vlasti.

Další odpovědi
mosoj

K velké „radosti“ pražské kavárny to bude zřejmě opět Zeman. Lidé nejsou hloupí a ví své.
Karl už neudrží ponožky a to ostatní. Nechci cizáky za prezidenta a to platí i pro Diensbiera.

Kepler

Myslím, že je těžko hádat. Politicky výrazní a slavní muži nám nějak docházejí a volit starce, nebo alkoholiky asi nemá smysl. Ale pro příště by to klidně mohla být i žena, nebo i mladší, velmi inteligentní muž s noblesou a charisma. To jsme tady ještě asi neměli.

Nuk nuk

Ptáte-li se, kdo si myslím, že jím bude, pak tuším, že opět Miloš Zeman. K naší smůle, zajisté. Nicméně jeho kontakty s Moskvou a prokomunistické lobby udělají všechno proto, aby ho tam udržely tak dlouho, jak jen to bude možné.

Jestli Vás ale zajímá, koho hodlám volit, nebo koho bych si tam přála, pak musím přiznat, že konkrétního favorita nemám. Pan Schwarzenberg nejspíš kandidovat nebude, a i kdyby, nemá smysl ho volit. On prostě stárne a je to na něm hodně znát. Záleží tedy, kdo se nabídne další. Souhlasím s Keplerem, že by to chtělo někoho mladého, inteligentního a schopného.

Cenobita

Miloš Zeman

ten který je

Dalším prezidentem se možná stane Milan Kohout,který nahradí fašistu,rasis­tu,špiona Moskvy a xenofoba Miloše Zemana.

http://domaci­.eurozpravy.cz/po­litika/168607-novy-kandidat-proti-zemanovi-chci-prijmout-milion-uprchliku/

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=kqPKmDjd9SI

marci1

Tak tohle opravdu nevím. Potenciálních zájemců je již teď mnoho. Viz zdroj. 🙂

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Vol­ba_prezidenta_%C4%8Ces­k%C3%A9_republi­ky_2018

hapiky

Sebevědomých vyčůranců máme hafó, opravdových inteligentních patriotů méně ale také dost.. Je mě ale hodně líto, že nikdo z těchto patriotů o tu funkci nestojí. Ani se nelze divit, mezi takovou politickou chátru, která se střídá u moci.

Pixma

Vladimír Putin nebo jeho nástupce!

anonym

Schwarzenberg/Ho­ráček

Lukyn0

Bez vlastního pohledu si myslím, že s aktuálními adepty by to mohl vyhrát opět Miloš Zeman. Z toho současného potencionálního výběru je to alespoň zatím stejně jako minule všeobecně bída.

Kryšpín

Pro Česko by byl nejlepší Hurvajs

hapiky

Schwarzenberg už ani nezvládá vést svoji stranu. On toho už nezvládá hodně, aby byl presidentem

anonym

Ano, nezvládá ji vést, protože ji už nevede. Nejdřív si najít fakta, a potom poučovat na netu;))

Cenobita

Není radno zapomínat v jaké straně je Schwarzenberg a s kým – s Kalouskem, to by mělo být varování a memento. Protože když se někdo dokáže spojit s Kalouskem je stejný jako Kalousek.

ten který je

Kníže Schwarzenberg slouží pouze jako takový maskot a reklama ke zviditelnění politické strany TOP 09.Nic dalšího bych v tom nehledal.

orwell

Rokio: Kdybych mohl, dal bych ti 100 palečků za neobyčejný smysl pro humor 🙂

Kepler

Orwell: rokio smysl pro humor nemá, to je jiný případ 🙂 Schwarzenbergovi nerozumí ani v německy mluvicích zemích. Od čeho je asi slovo prezentace?

anonym

Kunda sem, kunda tam :)

talka

to Rokio: SOUHLAS!!!