Adéla Joon

Kdo pochopil?!

Chlapec: Můžeme se vidět?
Děvče : Ano! 31. unora?
Chlapec: dobře v kolik hodin? ?

Kdo to pochopil? Vysvětlíte mi to?

Nejlepší odpověď
iceT

Dívka si z kluka vystřelila,jelikož 31 únor není,tedy pokud chlapec bude čekat na toto datum,tak dívku už neuvidí a dívka se takto elegantně a zbaběle zbavila nevítaného nápadníka.Nebo chlapec nebyl hlupák a chtěl dívku nachytat,škoda,že to nemá pokračování.

Další odpovědi
Tíšek99

31.únor není!

Gibson13

31. február (unor) nikdy nenastane, keďže február má iba 28 dní a priestupný 29 dní 😉

venkovan

Jestli jsem to dobře pochopil, tak děvče zůstane na ocet, protože neví, že sudé měsíce v první polovině roku nemají lichý počet dnů s jednou vyjímkou opakující se každý 4 rok.

Drobek13

31. února není! :)

Jose1f

Nikomu do hlavy nevidíme, ale s největší pravděpodobností se dívka s chlapcem sejít nechtěla, nebo ho chtěla poškádlit a byla zvědavá, jak chlapec zareaguje. Chlapec pravděpodobně dívky chyták nepochopil, nebo možná naopak, zareagoval velmi chytře, protože když den příštího setkání neexistuje, neexistuje ani hodina, kdy by se mohli sejít. Nebo byli oba hloupí a budou se divit, až po 28. (nebo 29.) únoru naskočí rovnou 1.března.

briketka10

Anča jedna škodolibá :/

bolak

To mi něco připomnělo :))

Anička volá Pepíčkovi a říká:
Pepíčku, přijď večer k nám, nikdo nebude doma.
Pepíček se oholí, vymydlí, jde k Aničce, zazvoní a… nikdo není doma.

kapka

🙂

M.

Nevím, jestli je mi líto tebe nebo toho kluka.

venkovan

Líto jedině holky, protože kluk jí dal svojí diplomaticky zvolenou otázkou (moudrý muž neříká ženě, že se hodně plete) možnost termín schůzky napravit. Kdyby se podívala do svého kalendáře, tak aby se podívala kterou hodinu má volnou, tak by jí lecos došlo.
No šťastný to chlapec.