Tabak

Kdo platí právníka za plnoletého, nevýdělečně činného syna?

Manželky plnoletý syn (můj nevlastní) se od nás odstěhoval, je podruhé studující (nesložil maturitu) a vzal si právníka ohledně alimentů, které platíme. Právník ale naúčtoval za dvě stání 32000,– jak matce, tak vlastnímu otci, tj. 64000. Bohužel musíme tuto částku zaplatit, neboť je nevýdělečně činný. Je možno tuto částku od syna požadovat zpět, až začne pracovat?

Odpovědi
ivzez

Syn si musel vzít právníka, protože jste se s ním nedokázali dohodnout o výživné.
Obávám se, že náklady budete muset uhradit, po synovi je vyžadovat nemůžete.

Banán88

pokud byl tzv „donucen“ si v teto zalezitosti pravnika obstarat a vy jste soud prohrali, pak je sance miziva, ovsem v detailech procesu a duvodu vyplyvajicich by se sikovnym pravnikem mozna jista sance byla..