nyjono

Kdo platí opravu plotu, který poškodí „fanoušci“? Je nutné mít pojistku? Jakou?

Reaguji na případ v Opavě, co teď proběhlo ve zprávách.
Díky.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Měl by to uhradit pachatel. Pokud se pachatel nezjistí, tak je jedinou šancí pojistka.

Další odpovědi
Drap

Měl by ho uhradit ten kdo ho poškodil, pokud se zjistí. V tomto případě pojistka neni nutná.

Kepler

Jo, viděl jsem záznam z policejních kamer. Pokud viníky určí policie, pak zaplatí oni. Pokud se to nepodaří prokázat, pak má majitel nemovitosti smůlu. Ledaže by měl dobrou pojistku. Múže dokonce čerpat jak z pojistky, tak z verdiktu soudu současně. A bude mít hezčí plot, případně i s ohradníkem proti dobytku 🙂